FURNITURE / Tables / Writing desk 15186222

nr 1518 6222

WRITING DESK

1930s. Length: 74 cm, width: 50 cm, height: 74 cm, wear.

1930-tal. Bredd: 74 cm, djup: 50 cm, höjd: 74 cm

Condition: slitage

600

SEK 150

Monday January 30 2023
at 19:11:33